Lista projektów zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu kształceniowego Skole 2015

Lista kursów długofalowych zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu

nazwa aplikującej organizacji:nazwa własna kursu/projektuosoba odpowiedzialna
Komenda Choragwi Łodzkiej Choragwiana Szkoła Instruktorska "Kamykowa Droga" hm Hanna Radziszewska
ZHP Chorągiew Wielkopolska Hufiec Gniezno Kompleksowa praca z kadrą... bez kompleksów! hm Stanisław Nowak
Okręg Mazowiecki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Działanier długofalowe MSI - projekt - Otwarte Warsztaty Instruktorskie hm Marek Gajdziński
Okręg Mazowiecki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Działanie długofalowe MSI- projekt - Kursy Kadry Kształcacej hm Marek Gajdziński
Związek Harcerstwa Polskiego Kształcenie harcmistrzów - kursy harcmistrzowskie COGITO hm Ewa Gąsiorowska
Związek Harcerstwa Polskiego (Chorągiew Stołeczna) Wstaje dzień hm Katarzyna Krzak
Związek Harcerstwa Polskiego, Chorągwiana Szkoła Instruktorska "Szkoła Wodzów" - Chorągiew Wielkopolska Projekt: W Kręgu Wodzów phm Natalia Olszewska
Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, Dolnośląska Chorągiew Harcerzy im. Orląt Lwowskich Kursy Orle 2015 phm Piotr Szymankiewicz
Łódzka Szkoła Instruktorek "Krosna" Warsztaty pionierki phm Natalia Komorowska, pwd Katarzyna Spanialska
Chorągiew Opolska ZHP "Duch skautingu" hm Anna Andrzejewska
Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Krakowska ZAWATERNIOK hm Andrzej Grabowski
Małopolska Szkoła Instruktorek "Siloe" "W drodze" do bycia drużynową hm Laura Rabiej
Skauci Europy Krajowa Ekipa Wilczków Wajnganga hm Barbara Pizoń
Komenda Chorągwi Dolnośląskiej, Związek Harcerstwa Polskiego 4x4 phm Jędrzej Kowalewski
Zespół Kadry Kształcącej Chorągwi Dolnośląskiej ZHP Przeżyj to! hm Julianna Zapart
Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, Podkarpacka Chorągiew Harcerek, Szkoła Instruktorek "Drogowskaz" Wytyczając szlaki hm Anna Stasik
Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, Podkarpacka Chorągiew Harcerzy Rozpoczęcie kształcenia w Podkarpackiej Chorągwi Harcerzy hm Damian Stasik

 

Lista pojedynczych kursów zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu

nazwa aplikującej organizacji:nazwa własna kursu/projektuosoba odpowiedzialna
Zespół kadry kształcącej Hufca Beskidzkiego ZHP Kurs przewodnikowski "PWD Ponad-Więcej-Dalej II" hm Magdalena Górna
Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „ZAWISZA” Federacja Skautingu Europejskiego Adalbertus - obóz szkoleniowy dla przybocznych i drużynowych. Edycja kwietniowa phm Krzysztof Jankowski
Zespół Kształcenia i ds. Pracy z Kadrą Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP Kurs Kadry Kształcącej hm Katarzyna Kawka
Mazowiecka Szkoła Instruktorów, ZHR Kurs przedinstruktorski Agricola phm Jan Kamiński
Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego "Zawisza" Federacja Skautingu Europejskiego Obóz szkoleniowy Jadwiga phm Maria Minda
Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego "Zawisza" Federacja Skautingu Europejskiego Iziqu - kurs skautmistrzowski hm Bartosz Mleczko
ZHP Chorągiew Wielkopolska Hufiec Gniezno Szkoła za Lasem 2015 phm Sara Lewińska
2Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej / Okręg Mazowiecki ZHR Kurs Przewodnikowski Twierdza hm Przemysław Zyra
ZHP Chorągiew Warmińsko-Mazurska, Hufiec Elbląg Kurs przewodnikowski "Ręka Metody nad Baudą" phm Joanna Paradowska
Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „ZAWISZA” Federacja Skautingu Europejskiego Adalbertus - obóz szkoleniowy dla przybocznych i drużynowych. Edycja sierpniowa hm Marcin Kuczaj
Komenda Choragwi Łodzkiej ZHP Kurs Kadry Kształcącej "Ręka Metody" v 1.2 hm Jolanta Kreczmańska
Fundacja Harcerstwa Polskiego "Schronisko Głodówka" ZYNGRA Kurs Drużynowych Hufca Podhalańskiego ZHP hm Marian Antonik
Główna Kwatera Harcerek, wydział ds. wędrowniczek Kurs Metodyki Wędrowniczej dla Instruktorek "Kw@drans" phm Wioletta Chałupka
Okręg Mazowiecki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Agricola pwd Karolina Olejak
Dolnośląska Chorągiew Harcerek Kurs Przewodniczek "Zwitek Kory Brzozowej" 2015 phm Anna Tumidajewicz
Lubelska Szkoła Instruktorek "Herbarium" Kurs przewodniczek "Łąka" hm Justyna Kańczugowska
Mazowiecka Szkoła Instruktorów, ZHR Kurs Przewodnikowski Ferajna phm Kajetan Kapuściński
Lubelska Szkoła Instruktorek „Herbarium” Kurs Metodyki Harcerek "Dąbrowa" hm Agata Szymankiewicz
ZHP, Chorągiew Stołeczna, Hufiec Warszawawa-Wola, Zespół Kadry Kształcącej i Namiestnictwo Wędrownicze LHOTSE '79 hm Małgorzata Sochacka
Zespół Kształcenia przy Pn.-Wsch. Namiestnictwie Harcerek ZHR Kurs Metodyki Harcerek "Ad Astra" pwd Paulina Słabińska
Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, Dolnośląska Chorągiew Harcerzy Kursy Orle 2015, Kurs przewodników phm Piotr Szymankiewicz
ZHR Okręg Wielkopolski, Szkoła Instruktorek "Przystań" Kurs Metodyki Zuchowej "Metamorfozy" pwd Alicja Franckowska
ZHR Okręg Wielkopolski, Szkoła Instruktorek "Przystań" Kurs Metodyki Wędrowniczek "Meandry" 2015 phm Sonia Kęsy
ZHR Okręg Wielkopolski, Szkoła Instruktorek "Przystań" Kurs Metodyki Harcerek "Strumień" 2015 phm Anna Nowacka
ZHR Okręg Wielkopolski, Wielkopolska Szkoła Instruktorek "Przystań" Kurs Podharcmistrzyń "Horyzont" 2015 phm Justyna Chudzińska
Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego "Zawisza" FSE Skauci Europy, Namiestnictwo Przewodniczek Wędrówka szkoleniowa "W drogę" phm Olga Tołwińska
Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, Zachodniopomorska Chorągiew Harcerek KURS METODYKI HARCEREK "HERBARIUM 2015" phm Aleksandra Królak
Chorągiew Opolska ZHP Granatowa Wyprawa 2015 pwd Adam Panczocha
Askalon Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerstwa Ziemii Krotoszyńskiej Kurs drużynowych harcerskich - wyprawa na K2 phm Natalia Olszewska
Hufiec ZHP Łódź-Polesie Kurs Drużynowych Harcerskich 2015 hm Justyna Kaczmarek
ZHP Chorągiew Śląska, Hufiec Częstochowa Częstochowska Akcja Szkoleniowa 2015 hm Marta Kwiatkowska
Skauci Europy Letni obóz szkoleniowy Dżungla 1 i 2 stopnia hm Barbara Pizoń
Związek Harcerstwa Polskiego, Hufiec ZHP Kłodzko Warsztaty "Bądź sobą!" hm Gracja Bober
Związek Harcerstwa Polskiego, Hufiec ZHP Bystrzyca Kłodzka Kurs Drużynowych Drużyn Starszoharcerskich "Cztery Żywioły" hm Gracja Bober
Dolnośląska Chorągiew Harcerek im. św. Jadwigi Śląskiej ZHR Kurs Metodyki Harcerek "Szlaki" 2015 phm Joanna Garnecka
SHK „Zawisza” FSE – Namiestnictwo Wilczków, nurt męski XXII Dżungla hm Witold Świątkowski
Okręg mazowiecki ZHR Kurs przedinstruktorski "En Garde" pwd Michał Filipowicz
Pomorska Chorągiew Harcerek "Matecznik" Kurs Metodyki Harcerek z Matecznika pwd Julianna Łoboda